22HAZİRAN 2017
news

EN UYGUN VE EN KALİTELİ PARA SAYMA MAKİNESİ

Para sayma makinelerinin önemi gün geçtikçe artamaya başladı. Firmalar, bankalar,eczaneler ve daha bir çok sektör Para sayma makinesi alma peşine düştüler.

Peki neden para sayma makinesi peşine düştüler ?

Son zamanlarda artan sahte para işlemleri yüzünden milyonlarını kaybeden insanlar az değil. Zarara uğrayan bu insanların arasına katılmamak için bu cihazların peşine düştüler. Para sayma makinesini kullananların nasıl kazançlı çıktılarını buradan öğrenebilirsiniz.

En uygun ve en kaliteli para sayma makinesi hakkında biraz bilgi verelim.

Danimarka’nın yapay zeka kullanarak ürettiği en gelişmiş , ilk ve tek  olma özelliğine sahip STILL T 9000 para sayma makinesi , sahte para yakalama özelliğine de sahiptir. Bu model  %100 fire vermeden , TL, EURO, USD,GBP,AZN,TMT  , ilave edilebilir üç ülke para biriminin daha sahtesini anında yakalar.

Dört kat sahte para dedöktörü bulunan cihaz, otomatik ve manuel olarak kullanilabilmektedir. Bu model kendi katagorisinde, en çok satanlar arasında yer almaktadır.  Cihazın tüm sisteminde 10 kademe dijital yoğunluk ayarı bulunmaktadır. Bu özellik mükemmel bir kullanım kolaylaığı sağlamaktadır.

Bahsettiğimiz para sayma makinesi hakkında daha fazla bilgi almak için buraya bakabilirsiniz.