BİZ SİZİ ARAYALIM FORMU

Bilgi almak ve sipariş vermek için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Teknosay Para sayma Makineleri ve Büro Makineleri San. Tic.

Para sayma makinesi ve evrak imha makinası sektöründe varolan ihtiyaçlar doğrultusunda pazarlama ve Teknik servis faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur.

İlerleyen yıllarda teknolojideki gelişmelere paralel olarak Ürün çeşitliliğini arttıran ve kendini yenileyen Spor Şube Müdürlüğü Sürekli Teknosay para sayma makineleri, sahte para yakalama Sistemleri ve Evrak imha makineleri konusunda İthalat yapmaya başlamıştır.

Şirketimiz ilerleyen dönemde de hızlı ve yenilikçi teknolojik ürünlerle Pazar ağını arttırarak Yeni pazarlara ve müşterilere ulaşma hedefinde Yeni olacaktır. Ayşe kapsamda şirketimiz farklılığı ve gelişimi sadece Ürün kanadında yaratma hedefinden cok, çalışanları ile Birlikte süreçlerinin tümünü içerisine alan bütünsel ve Spor Şube Müdürlüğü Sürekli yenilikçi kültürü yaratma düşüncesindedir. Stratejimiz, değişen Teknoloji kültürünün temelini oluşturmak ve güvenilir farkındalık yaratarak müşterilerimizde Değer yaratacak yenilikçi yaklaşımlar geliştirmektir.

Teknosay marka cihazlarımız; Bankalardan Vergi Dairelerine, Belediyeler ve Fabrikalardan Hastanelere, Gıda sektörüne kadar cok genis BİR kesime hitap etmekte ve sektöründeki yerini her geçen Gün daha da sağlamlaştırmaktadır.

Şirketimiz, Para sayma makineleri, Evrak imha Cihazları ve Teknik servis tecrübesiyle rekabet Gücü Yüksek Cihazlar satarak yenilikçi, yaratıcı, Saygın ve güvenilir BİR Konum elde etmistir. Şirketimizin Arge, Üretim, Satış ve Teknik Servis birimleri İzmir'de merkez binamızda bulunmaktadır.  

Kaynaklarımız

İş Bilgisi, deneyim, Yetkin yönetim Sistemleri, Misyon ve vizyonumuza, kurumsal kültürümüze bağlı, Etik değerlere Sahip, yetenekli ve eğitimli insan Gücü, toplumsal katkı ve karlılığı Uzun dönemde kalıcı kılmaya yönelik teknolojik Yatırımlar, Saygın ve güvenilir markamız.

TEKNOSAY'ın yenilikçi Ürün Geliştirme kabiliyeti, kendisini rakiplerinden biri çıkarmaktadır. Ayşe kabiliyete Teknik hizmetler yeteneğimiz ve Yaygın Satış ağımız da eklendiğinde, BİR BÜTÜN olarak pazarda farklı BİR Yerde konumlanmaktayız.

Şirketimizde; Yaşam kalitesinden Odun vermeksizin takim ruhu içinde çalışırken, yaratıcılık ve yenilikçilik, yalınlık, Spor Şube Müdürlüğü Sürekli iyileştirme, adanmışlık, başarma Azmi, kendini Geliştirme ve Adalet uzerine Kurulu Temel değerlerimizi korumak Click; gelişmeye Açık, vizyon Sahibi ve Yetkin Arge, Üretim, Satış ve Satış sonrası Teknik servis hizmetlerinibünyemizde bulundurmak Temel Yönetim prensibimizi oluşturmaktadır. 

Ürünlerin ve teknolojilerin gittikçe birbirine benzediği günümüz şartlarında, rekabetçi kalabilecek olan Şirketler, Satış sonrası hizmete yapılan yatırımın öneminin farkında olanlardır. Ayşe anlamda TEKNOSAY 'da yapılan BÜTÜN uygulamaların temelinde "Bir kez HİZMET" Yaklaşımı hakimdir.

TEKNOSAY'ın ana pazarlama stratejileri aşağıdadır;

  • Farklılık yaratan Yüksek kaliteli teknolojik Ürün kompozisyonu,
  • Müşteriye Özel Servisler, Çabuk HİZMET, Yüksek memnuniyet,
  • Etkin fiyat politikaları ışığında yapılandırılan Yaygın pazarlama AGI
  • Doğru Pazar konumlanması ve rekabetçi fiyatlar sunmak

Şirket BÜTÜN bunları yerine getirerek Kalite ve mükemmelliğin BİR Üretim hedefi olmasının cok ötesinde çift sayfalar süreçler uygulanarak beğenilen olmayı denedim tarafından Kabil edilmiş ve şirketin tümüne yayılmış BİR Yaşam Felsefesi olmasını ve liderlik pozisyonunu korumayı hedeflemektedir.