06HAZİRAN 2017
news

PARA SAYMA MAKİNESİ KULLANANLAR KAZANIYOR

Eczanelerden, süpermarketlere; holdinglerden, döviz bürolarına; bankalardan, otellere kadar birçok sektörde, Para sayma makinesi kullananlar kazanıyor.

-Peki, neden kazanıyorlar, bu işin sırrı nedir?

Para kazanmak, aynı zamanda para kaybetmek te olabilir.  Siz kazandığınızı zannedersiniz, ama bir müddet sonra, eyvah! Bu nasıl olur diyerek,  kaybettiğinizi etrafa haykırırsınız. Ödeme aldığınız paralar, sahte paraymış,  fakat siz bunu fark etmemişsiniz.  

İşte bu duruma düşenler, para kazanıyorum derken para kaybediyorlar. Aslında,  bu olumsuz durumun karşısına geçmek  ve sahte para tuzağından kurtulmak  çok kolay.  Still 8000 Para sayma makinesi ile korsan paralara, sahte paralara asla geçit vermeyin. LCD ekran özelliği, otomatik ve manuel sayım özelliği , 4 kat sahte para dedektörleri , kızıl ötesi yol, mor ışık, manyetik kristal ve şerit kontrolü sayesinde , asla sahte para saklanamaz, gözden kaçamaz. 

Para sayma makinesi kategorisinde, en çok satanlar arasında yer alan,  Still 8000’ i kullananlar, sahte paradan korunarak hep kazanmaya devam ediyorlar. Zaman kaybetmeden, para sayma makinesi kullanarak, şirketinizin veya işletmenizin emeklerini koruma altına alın.