BİZ SİZİ ARAYALIM FORMU

Bilgi almak ve sipariş vermek için formu doldurun, biz sizi arayalım.

TEKNİK SERVİS EN ÖNEMLİ BİRİMLERİMİZDENDİR

Satış kadar satış sonrası teknik servis hizmeti de tüketici için büyük önem arz etmektedir.

  • Teknosay, ithalatını ve satışını yapmakta olduğu, tüm ofis ekipmalarına servis hizmeti vermek için TSE belgeli, tam donanımlı teknik servis departmanına sahiptir.
  • Teknosay'ın ülkemize getirdiği ürünlerin piyasada en çok tercih edilerek önemli satış potansiyeline sahip olmasının başlıca nedenlerinden bir taneside hiç kuşkusuz müşteri memnuniyeti esasına dayanan hizmet anlayışını pratiğe dönüştürmesidir.
  • Bu başarıda, teknik servis departmanımızın çok büyük miktarda yedek parça stokuna sahip olması dolayısıyla, müşterilerin parça bekleme sıkıntısını hiçbir zaman yaşamamalarının rolüde büyüktür.
  • Satışı yapılan ve piyasada kullanılmakta olan bütün ürün ve en ufak bir parçasını bile stoklarında bulunduran teknik servis departmanımız, yedek parçaların takibini bilgisayar ortamında yaparak eksilen parçalar derhal sipariş edilip, stokun günü birlikyenilenmesi sağlanmaktadır.
  • Bir başka önemli nokta da deneyimli, eğitimli ve alanlarında uzman teknisyenlerimizin müşterilerimize bakım ve onarım hizmetini severek ve içtenlikle yerine getirmeleridir.

Bütün bunlar bir araya getirildiğinde kalite, güven,yüksek standart ve performanslardaüstün hizmet anlayışı sağlanarak,

Teknosay servis hizmetlerinin piyasada apayrı bir yerinin olmasına imkan tanınmışıtır.

Teknosay ile ilgili herhangi bir soru, sorun ve servis hizmeti talebinizi iletmek için; 445 02 02 'ü arayabilirsiniz.

Destek Formu