21HAZİRAN 2017
news

KARIŞIK PARA SAYABİLEN PROFESYONEL PARA SAYMA MAKİNESİ

Para saymak her ne kadar zevkli bir iş gibi görünse de zamanla bu iş çok yorucu bir hale gelmektedir. Eğer çalıştığınız yer banka  ise , o zaman işiniz bir kat daha zorlaşmaktadır. Para sayma  işinin zorluğu bir tarafa , çaldığı zaman da bu işin cabası. Nitelikli insanlardan nitelikli bir şekilde faydalanmak varken, bu insana para sayım işi yaptırmak , gerçekten de büyük bir zaman ve üretim kaybıdır. Günümüzde bu zarar ve kayıpların önüne geçebilmek için; para sayımı yapan,  para sayma makinesi kullanılmaktadır.

Para sayma makinesi , günümüze gelene kadar oldukça değişik aşamalardan geçerek, en verimli hale gelmiştir.Bu merhalelerden geçen para sayma makinesi ,karşımıza değişik modellerle çıkmaya başladı. Firmamızın güncel verisyonlarda satışa sunduğu,  çok çeşitli modellerde para sayma makinesi bulunmaktadır.

Bu profesyonel para sayma makilerinden biri de karışık para sayımı yapabilen para sayma makinesidir. Bu makineyi diğer para sayma makinelerinden ayıran en özellik, farklı olan para birimlerini aynı anda sayabiliyor olmasıdır.

Para sayma haznesine karışık olarak koyduğunuz  Türk lirası ile Doları aynı anda doğru şekilde sayabilmektedir. Daha ne olsun , el ile para sayma işini hayal edelim bir de bu makinenin düzinelerce karışık olan banknotları aynı anda karıştırmadan çok kısa sürede saymasını hayal edelim.  Fark çok fazla , bu durumda kullacı olan kişinin işi çok kolaylaşmaktadır.

Para sayma makinesi  sayım işini yaptıktan sonra arta olan onca zaman artık sizin. Nitelikli bir insan arta kalan zamanlarda emin olun ki şirketinizin büyümesi için daha önemli işler başaracaktır. Hem zamandan tasarruf ettiniz hem de emekten.  İşte bu ince sırrı anlayan kurum ve kuruluşlar, karışık para sayma işini yapan para sayma makinesi alarak , çok önemli bir adım atmaktadırlar.

Merak etmeyin, karışık para sayma işini yapan para sayma makinesi firmamız servis güvencesi altındadır. Karışık para sayabilen profesyonel para sayma makinesi ile ilgili yaşanan herhangi bir sorunda , servis desteği her zaman yanınızdadır. En küçük sorunlar giderilerek sorun yaşamanızın önüne geçilir.

Karışık para sayımı yapan para sayma makinesinin bazı teknik özellikleri

-Dört çeşit yakalama moduna sahiptir

-Karışık mod ile kupürleri hızla tanır ve toplam adet ile değerini verir.

-Tek mod özelliği ile seçilmiş olan kupürleri sayar ve diğerlerini ret bölümüne atar.

-Ayırma modu özelliği sayesinde, ilk parayı tanır ve farklı olan kupürleri ret bölümüne atar.

-Yönleme modu ile hazneye konan bütün banknotların , yüzleme ve yönlemesini kontrol eder ve farklı olan diğer banknotları ret bölümüne atar.

-Besleme makenizması sayesinde,  başından sonuna kadar durmaksızın cihazın fonksiyonlarının çalışmasını sağlar.

-Kolay okunabilen LCD ekran göstergesi, aynı anda bir çok bilgiyi göstererek , kaliteli bir kullanıcı arayüzü grafiği sağlar.

Karışık para sayma işini profesyonel yapan para sayma makinesinin diğer özellikleri

  • Para sayım işinde oldukça düşük bir sesle çalışır
  • Sahip olduğu yazılım çok kolay bir şekilde güncellenir
  • Bakımı oldukça kolaydır
  • Masaüstü tipi olma özelliğine sahiptir.
  • Görünüşü cezbedici ve çekici bir dizayna sahiptir
  • Para yolunu temizlemek için size çok kolay bir erişim sağlar.

Karışık para sayma makinesi, aynı zamanda çok iyi bir sahte para yakalayıcısıdır.

UV , FL, IR  çok üsütün nitelikli manyetik kontrol sistemi ile , sahte parayı asla affetmez yakalar.

Karışık para sayma işini profesyonel yapan para sayma makinesi hakkında daha geniş bilgi almak için,  buradan iletişime geçebilirsiniz.