BİZ SİZİ ARAYALIM FORMU

Bilgi almak ve sipariş vermek için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Reis CC 2000 Hızlı Karışık Madeni Para Sayma Makinası
Reis CC 2000 Hızlı Karışık Madeni Para Sayma Makinası

Reis CC 2000 Hızlı Karışık Madeni Para Sayma Makinası

Genel Tanım :

REİS CC 2000 özellikle banka veznelerinde, süpermarketler, büyük mağazalar gibi ticari işletmelerde kullanılabilen farklı kıymetteki karışık madeni paraları değer ve adet olarak sayan bir sayma makinasıdır. Hazneye konulan tüm madeni paralar sayıldığı gibi, istenildiği takdirde istenilen tek bir para cinsi de sayılarak diğerleri ayrı bir hazneye yönlendirilir.  Para sayımı ve algılanması REIS tarafından geliştirilen RCDS  (Reis Para Tanıma Sistemi) yardımıyla gerçekleştirilmektedir. Bu sayede sahte ve yabancı paralar büyük bir hassasiyetle tespit edilir. REİS CC 2000 sadece madeni para sayımında değil, jeton ve benzeri diğer materyallerin de sayımında mükemmel sonuç verir.

RCDS  ile Farklı Para Birimlerinin Tanımlanması :

REİS CC 2000’nin en önemli özelliklerinden biri olan RCDS, makine çıkışından önce bir sensör aracılığıyla para çapı, kalınlığı ve alaşımının elektronik olarak tespit edilmesini  sağlayan  bir madeni para tanıma sistemidir.  Bu sistemde makinada sayılacak paraların önceden fabrikada ayarlanması gerekmez. Makinanın “kendi kendine öğrenme modu” bulunduğundan her türlü madeni para veya jeton makina kullanıcısı tarafından kolaylıkla makinaya tanıtılabilir. Böylece tedavüle çıkacak yeni madeni paralar ve sayılmak istenen jeton ve benzeri diğer materyaller de makinaya kolaylıkla tanıtılabilir. Ayrıca bu sistem sayesinde para sıkışması, sayma ve tasnifle ilgili yaşanan sıkıntılar tamamen sona ermekte, sahte ve yabancı paralar hatasız bir şekilde tespit edilebilmektedir.

Kullanım Rahatlığı :

Makina üzerindeki LCD ekranda madeni para tipine göre gün içindeki genel toplam, her bir para cinsinin adedi / değeri, vb bilgiler görülür. Makina minimum düzeyde servis ve bakım işine ihtiyaç duyar.

Kullanışlı Aksesuarlar :

Makinaya birçok başka uygulama eklemek mümkündür; Para torbalarına dolum yapabilmek için aparat, para tüpleri, tüp tutucular, uzak ekran, vs. Harici bir yazıcı bağlamak için arabirim mevcuttur.